s1

Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kolnicy!

s3

Wycieczka do Warszawy

25.06.20
Komunikat w sprawie zakończenia roku szkolnego

24.03.2020

KOMUNIKAT do rodziców 24.03.2020


KOMUNIKAT

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Rząd RP zdecydował o wydłużeniu okresu zawieszenia zajęć w przedszkolach i szkołach do 10 kwietnia 2020 r., zobowiązując dyrektorów szkół i nauczycieli do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym i realizowania podstawy programowej z poszczególnych przedmiotów. Jednocześnie, za sprawą nowych przepisów umożliwił prowadzącym takie zajęcia ocenianie postępów uczniów w nauce (więcej na ten temat przeczytacie Państwo  na stronach www.gov.pl lub www.kuratorium.opole.pl ). Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej na posiedzeniu w dniu 24.03.2020 r. zdecydowała, że od 25.03.2020 r. głównym kanałem informacyjnym dla uczniów PSP w Kolnicy i ich rodziców będzie strona internetowa szkoły www.pspkolnica.pl – na niej każdego dnia zamieszczane będą materiały do pracy dla uczniów z poszczególnych klas. Harmonogram ich publikowania będzie odzwierciedleniem dotychczasowego planu lekcji, obowiązującego w poszczególnych klasach. Nie oznacza to, że będzie to jedyny sposób przekazywania uczniom treści – nauczyciele z poszczególnych przedmiotów, w zależności od specyfiki swojej profesji, będą też wykorzystywali w swojej pracy również inne narzędzia i kanały informacyjne – częściowo mieliście już Państwo okazję zapoznać się z nimi. Podejmując się tych działań, liczymy na współpracę z Państwa strony; nie chcemy jednak, by w procesie wspomagania swoich dzieci pozostali Państwo w poczuciu bezradności i osamotnienia, dlatego też wszyscy nauczyciele będą codziennie w godzinach od 09:00 do 12:00 oczekiwali pod swoimi adresami e-mailowymi (dostępne są one w dzienniku elektronicznym) na Państwa pytania, wątpliwości i sugestie w ramach tzw. konsultacji. Państwa zgłoszenia z godzin popołudniowych będą rozpatrywane w godzinach dopołudniowych następnego dnia. O ocenach zdobywanych przez swoje dzieci możecie  się Państwo dowiadywać na bieżąco z dziennika elektronicznego. Ci z Państwa, którzy mają z różnych powodów problem z zalogowaniem się do dziennika, proszeni są o kontakt e-mailowy z wychowawcą klasy, do której uczęszcza dziecko.

Swoje pytania i wątpliwości możecie Państwo kierować również bezpośrednio do szkoły (pomimo zawieszenia zajęć szkoła nadal pracuje) mailowo pspkolnica@gmail.com lub telefonicznie 77 415 22 13.

Licząc na pełną współpracę, życzę naszym uczniom, Państwu i Państwa rodzinom na ten trudny czas dużo zdrowia i wytrwałości.

                                                                                             Miłosz Krok

                                                                         dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej

                                                                              im. Marii Konopnickiej w Kolnicy

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.